52 відгуків

Друзья, с 2 Августа по 23 мы идем в отпуск. Все заказы за этот период будут обработаны с 23 августа

+380 (99) 056-52-10
Харків, Україна
Официальный сайт православной мастерской "Возрождение"

Мощевики

Мощевики

10 варіантів з чудовим різьбленим оформленням!

Виготовимо ковчеги для святих мощей. Оригінальна німецька фурнітура. Прикрасимо кожен виріб декоративною різьбою, надішлемо по Україні за свій рахунок. Ми завжди вкладаємося в обумовлені строки виготовлення та надаємо безстроковий сервіс своїх виробів!

Підібрати мощевик

 

У нас купують
Ковчег для мощей з дуба на 9 зірок. Має різьблені ніжки, декоративне оформлення по всьому зовнішньому периметру. Зовнішні деталі можуть видозмінюватися під запити клієнта. «Мощевик 220х220х140, дуб Ковчег для мощей з дуба на 9 зірок. Має різьблені ніжки, декоративне оформлення по всьому зовнішньому периметру. Зовнішні деталі можуть видозмінюватися під запити клієнта. Буковий ковчег на 25 зірок для святих мощей. Внутрішнє і верхнє оформлення обговорюється індивідуально з кожним клієнтом і видозмінюється під запит кожного замовника. Мощевик 320х320х140, бук Буковий ковчег на 25 зірок для святих мощей. Внутрішнє і верхнє оформлення обговорюється індивідуально з кожним клієнтом і видозмінюється під запит кожного замовника. Ковчег з якісного дуба на 22 зірки. Виріб має дуже красиве оформлення різьбленими візерунками, декоративними ніжками, символічним замочком. Мощевик виглядає дуже вишукано і дорого. Мощевик 450х310х180, дуб Ковчег з якісного дуба на 22 зірки. Виріб має дуже красиве оформлення різьбленими візерунками, декоративними ніжками, символічним замочком. Мощевик виглядає дуже вишукано і дорого. Великий мощевик на 28 зірок виготовлений з міцного і довговічного дуба. Внутрішнє розташування зірок, а також зображення різьби вибирає клієнт. Можливе виконання будь-якого варіанту. Мощевик 400х275х170, дуб Великий мощевик на 28 зірок виготовлений з міцного і довговічного дуба. Внутрішнє розташування зірок, а також зображення різьби вибирає клієнт. Можливе виконання будь-якого варіанту. Всього за 15-20 днів наші майстри виготовлять великий ковчег з бука на 40 зірок. Ви можете вибрати індивідуальний малюнок верху, а також запропонувати індивідуальне розташування зірок всередині. Мощевик 450х310х180, бук Всього за 15-20 днів наші майстри виготовлять великий ковчег з бука на 40 зірок. Ви можете вибрати індивідуальний малюнок верху, а також запропонувати індивідуальне розташування зірок всередині.

 

Вибирайте мощевики найвищої якості

При виготовленні продукції ми використовуємо оригінальну німецьку фурнітуру.

Прикрашені красивим різьбленням, декоративними замками.

Декоровані за індивідуальними проектами і побажань клієнта.

Продаються за цінами виробника прямо з майстерні.

Підібрати ковчег

 

Майстерня «Відродження» — ваш кращий вибір
У нас есть опыт работы — уже 25 лет занимаемся изготовлением резных изделий.
Мы профессионалы — в команде исключительно опытные мастера с золотыми руками.
Мы оплачиваем доставку — все заказы по Украине доставляются за счет мастерской.
Гарантируем качество — контроль качества производиться на всех этапах изготовления.
Высылаем без аванса — все заказы оплачиваются при получении на складе перевозчика.
 

Приступить к выбору

 

Покупайте просто

 

Предлагаем бессрочный сервис своей продукции

Ремонтуємо та відновлюємо пошкоджені вироби!

Купуючи ковчеги для мощей з каталогу нижче, ви отримаєте індивідуально оформлене виріб з повним сервісом на весь період його використання!

 
ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner