52 відгуків

Друзья, с 2 Августа по 23 мы идем в отпуск. Все заказы за этот период будут обработаны с 23 августа

+380 (99) 056-52-10
Харків, Україна
Официальный сайт православной мастерской "Возрождение"

Набір архієрейський (хрест, панагія)

Архієрейський набір — хрест, панагія

Благородні сорти деревини, ексклюзивна робота, висока якість виробів і прийнятна цінова політика!

Вивчити асортимент

 

3 причини оформити замовлення в майстерні «Відродження»
Більше 25 років займаємося улюбленою справою, пропонуючи нашим клієнтам оригінальну продукцію, яка допомагає стати ближче до Бога.
Гармонійно використовуючи ручний і машинний працю, можемо гарантувати чудову якість виробів.
Наша компанія надає безкоштовну доставку замовлень в усі відділення будь-якої компанії-перевізника, а також безстроковий сервіс.
 

 

Унікальні особливості нашого архієрейського набору
Якісні матеріали

Для виробництва наших виробів ми використовуємо натуральну деревину благородних сортів, наприклад, грушу. Готова продукція покривається німецької восковою мастикою, яка відмінно захищає хрест і панагію від механічних ушкоджень і вологи, високих і низьких температур.

Високий рівень майстерності

У нас працюють тільки кваліфіковані і талановиті майстри, які вкладають частинку своєї душі в кожний виріб. Саме тому деталі ідеально відшліфовані, а готова продукція наповнена життям і світлом. На всі товари надається гарантія строком на 1 рік.

Лояльна вартість

Православна майстерня «Відродження» не ставить за мету швидко збагатиться, тому нашу цінову політику можна назвати демократичною. Ми намагаємося тримати ціни трохи нижче середньоринкових. Робимо це за рахунок меншого апетиту і бажання йти на зустріч покупцеві.

 

Кращий подарунок для Архієрея — це архієрейський набір!

Ми пропонуємо продукцію власного виробництва, відповідає високим вимогам наших замовників. Майстерня «Відродження» гарантує виконання замовлення в найкоротші терміни, оперативну доставку і безстрокове сервісне обслуговування!

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner