52 відгуків

Друзья, с 2 Августа по 23 мы идем в отпуск. Все заказы за этот период будут обработаны с 23 августа

+380 (99) 056-52-10
Харків, Україна
Официальный сайт православной мастерской "Возрождение"

Персональна Гарантія та повернення

Персональна Гарантія

 

Дорогі друзі, в цьому році 25 років як я взяв у руки стамеску, інструмент, і почав свою невеличку справу в підвалі власного будинку. З тих пір пройшло дуже багато часу. За чверть століття я створив майстерню, в якій кожен нюанс виготовлення, відточена до дрібниць. Кількість испробованных варіантів на кожне дію обчислюється сотнями, а готових робіт вже перевалило за десяток тисяч.

Отриманий досвід, і знання зобов'язує мене взяти персональну гарантію за свою роботу. Кожен виріб, яке ми відправляємо, проходить ретельну перевірку. Я особисто гарантую високу якість робіт моїй майстерні.

Тим не менш, досвід підказує, що все в цьому світі не вічне, і всі люди схильні помилятися, ми не виняток. Наша відмінність лише в тому, що за наші роботи ми несемо відповідальність. Наша головна мета-допомогти людям пройти свій шлях до Бога. Я свято вірю, що наші роботи допомагають вам на цьому шляху. Але кожен шлях пов'язаний з труднощами. Наші роботи виготовлені з натурального дерева. Ми завжди ретельно відбираємо матеріал, перевіряємо вологість, геометрію розпилу. Але дерево-матеріал «живий» і передбачити зі 100% точністю його поведінку неможливо. Тому якщо з іконою, хрестом або іншим виробом, трапилася якась неприємність, сміливо телефонуйте нам. Ми разом з вами розберемо причини і усунемо наслідки. Протягом року ми зробимо це за наш рахунок.

 

1 рік гарантії на всі вироби

 

Повернення

 

Так буває, при купівлі в інтернеті, що фотографія роботи сподобалася, а коли отримуєш виріб – не лежить до нього душа. Начебто все добре, але не подобається. Я дуже добре знаю це відчуття, і вже точно нікому не бажаю його випробувати. Найгірше, що треба дзвонити, пояснювати причини, сперечатися, доводити, лаятися, іноді просто відпадає бажання це робити. Ні в якому разі не мовчіть – телефонуйте. Ми не будемо задавати зайвих питань, якщо ви не захочете нам розповісти причину, але з радістю вислухаємо вас, якщо ви допоможете нам стати краще. Головний аргумент: «Не по душі» цього цілком достатньо, щоб повернути нам вашу покупку і отримати гроші назад або обміняти її на аналогічну. Звичайно друзі, я сподіваюся, якщо ви зважитеся повернути нашу роботу, ви будете з повагою ставитися до нашої праці, і не будете використовувати виріб за призначенням, до повернення.

 

14 днів – повернення без питань, або обмін

 

З повагою до Вас Олександр Онищенко

Православна Майстерня «Відродження»

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner